Joga Gongu Kundalini


PandoraStar Light
 

Wyjątkowa technologia pozwalająca pracować z falami mózgowymi, doskonała dla osób zajmujących się biofeedbackiem, rozwojem duchowym, pasjonatów wewnętrznej eksploracji i doznań transowych i mistycznych.

Pracująca w spektrum 1-200 Hz ,pozwala doświadczać pełnej neuroplastyczności mózgu. Dużo dobrej zabawy jak i wymiernych korzyści. Oprogramowanie , które jest bardzo elastyczne pozwala nam udawać się w obszary od doświadczeń medytacyjnych mnichów buddyjskich(programy Theta) poprzez czysty szamanizm do konkretnych odczuć odprężenia(programy Relax).

Chcesz wzmocnić pamięć, poprawić funkcje poznawcze i zdolność uczenia się –użyjesz programu Brainiac.

Wspomaganie świadomego śnienia (min.program Soma), wychodzenia z ciała (podróży astralnych), regeneracja ciała –poprawa wydzielania gruczołów dokrewnych, wzrost witalności.

Programy od 2min do 2,5 h i więcej.(Sesje trwają od 0,5h do 2,5h).

Stosowane na świecie w ośrodkach Spa oraz rozwoju duchowego, w komorach deprywacyjnych. Używane przez uczelnie badawcze wielu krajów.

Twój mozg jest w końcu w twoim zasięgu. Aby wzmocnić i poprawić pełnię synestezji doznań i efektów stosujemy równocześnie kąpiel w dźwięku gongów, mis
grających i instrumentów etnicznych oraz aromaterapię za pomocą olejków wysoko wibracyjnych firmy Young Living.


Poprzez stymulację mózgu za pomocą stroboskopowego i pulsującego światła poprzez nerwy oczne (dodatnim efektem jest masaż oka światłem a co za tym idzie mięśni oka, odblokowywanie kanalików łzowych – terapia wspomagająca nasz wzrok fizyczny) poddajemy się porywającemu stymulowaniu (masażowi) mózgu za pomocą psychodelicznych wzorów fraktalnych (święta geometria kątów i trójkątów) niezapomniane wciągające widowisko, uczta kolorów, których być może nigdy nie doświadczaliście.

Pandora Star to:

- głęboka medytacja

- praca z energią

- relaks

- dobre samopoczucie

- radzenie sobie ze stresem

- poprawa procesu uczenia się

- wzrost funkcji poznawczych

- autohipnoza

- rozwój osobisty

- kreatywna wizualizacja

- redukcja lęku

- zarządzanie depresją

- zdalne widzenie

- podróże szamańskie

- poprawa snu (jego jakości)

- świadome śnienie

i wiele więcej wraz z dobrą zabawą - zapraszamy na sesje po uprzednim umówieniu się telefonicznie(502231508)